معامله ی امن

انجام معامله به صورت حضوری

برای انجام معامله به صورت حضوری از واریز مبلغ قبل از معامله به عنوان هایی مانند "پیش پرداخت" ، "ودیعه" و ... بپرهیزید.
قبل از خرید حتما کالا را با دقت مورد بررسی قرار دهید
به دلیل اینکه ممکن است دستگاه مورد تست قرار نگیرد ، حتما در جایی دستگاه را تست نمایید (به مصرف برق دقت کنید که مکان مورد نظر کشش برق دستگاه را داشته باشد).
سعی کنید در صورت داشتن مدارک مانند برگه خرید ، برگه گمرک و ... را موقع معامله دریافت نمایید.
سیف ماینینگ هیچگونه منفعتی از معامله شما نمی برد و مسئولیتی نیز در قبال آن ندارد و در صورت مسروقه بودن ، خراب بودن دستگاه و ... هیچ مسئولیتی نداشته و در صورت درخواست مدارک (مانند ای پی و شماره تلفن و ...) همکاری با فرد نداشته و فقط با نیروهای انتظامی همکاری خواهیم داشت.
از خرید یا معامله در مکان های خیلی خلوت بدون هماهنگی با دوستان یا اشخاص خود داری نمایید ، سعی کنید قبل از رفتن به معامله های مشکوک با چند شخص هماهنگ نمایید تا در صورت اخاذی و ... نجات تون بدن :| (باور کنید دزدی زیاده)
حتما در اماکن شلوغ و امن همچون نزدیک پایگاه های پلیس، شعب بانک ها و ... قرار ملاقات بگذارید.
تلفن ثابت از شخص فروشنده بخواهید و با آن تلفن با ایشان صحبت کنید تا از واقعی بودن شماره ثابت اطمینان حاصل کنید.
شناسه آگهی و تمامی اطلاعاتی که از فروشنده دارید را تا پایان معامله نزد خود نگهداری کنید. (ترجیحاً از صفحه آگهی اسکرین شات تهیه کنید).
در صورت واریز مبلغ به صورت کارت به کارت یا بین بانکی و ... تصویر شناسنامه یا کارت ملی را از وی بخواهید.
در صورت امکان، هنگام خرید کالا رسید کتبی معتبر از فرد دریافت کنید.

معامله امن سیف ماینینگ

برای معامله ی امن در سیف ماینینگ میتوانید از خود سایت و سامانه استفاده نمایید ، کافی است از بخش پشتیبابی آنلاین درخواست معامله امن داشته و در صورتی که نیازمند دستگاه یا تجهیزات مورد نظر داشته باشید ، سیف ماینینگ مبلغ + هزینه ی ارسالی را از شما درخواست و پس از تست برای شما ارسال خواهد نمود.
بدیهی است که این روش هزینه ی جانبی مانند هزینه ی تست و ارسال مجدد از خریدار دریافت و در صورت خرابی دستگاه مبلغ عودت داده خواهد شد و در صورتی که دستگاه سالم باشد مبلغ برای فروشنده واریز و دستگاه با تیپاکس برای شما ارسال خواهد شد.
برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی انلاین (پایین ، سمت راست) در ارتباط باشید.