خانه اخبار

آگهی فروش ماینر

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۳

سلام
همراهان گرامی همونطور که میدونید چند ماهی هست که سایت سیف ماینینگ راه اندازی شده و هیچ هزینه ای هم بابت ارسال آگهی و ... از هیچ کسی دریافت نشده ، ما تقاضا داریم برای حمایت از خدمات و کالای ایرانی از سایت سیف ماینینگ برای خرید و فروش دستگاه های اسیک ، لوازم جانبی ، گرافیک و ... استفاده کنید.

مزایای سیف ماینینگ نسبت به دیگر سایت ها میتوان به مرکز خرید و فروش بین کاربران ، رایگان اشاره کرد و این خدمات درج اگهی در سایت سیف ماینینگ همیشه رایگان خواهد بود(کاربران عادی).

توصیه می کنیم ما رو به دوستانتان معرفی کنید تا هم برای همه مرکز خرید و فروش و منبع خوبی باشه هم اینکه هر شخصی زودتر به هدف خودش برسه.

برای درج اگهی هم کافیه ثبت نام / وارد بشید و از "پنل کاربری" روی ارسال "ارسال اگهی" بستگی به "اسیک" ، "گرافیک" یا "ابزارها" استفاده کرده و با توجه به درج موضوع آگهی ، قیمت ، محل ، مدل (در اسیک) و توضیحات اقدام به ارسال آگهی نمائید.

پس از بررسی نسبت به کلمات رکیک ، غیر اخلاقی و مواردی که ممکن است جایی در سایت نداشته باشد توسط پشتیبانی تایید خواهد شد.

سایت سیف ماینینگ تا الان هزینه های زیادی بابت نگهداری سایت و سرورها ، وب سرویس پیامک ، هزینه های ای نماد و ... پرداخته است و تقاضا داریم از سایت را به دوستان خود معرفی کنید.

اگر سایت یا کانال / گروه دارین معرفی کنید ممنون میشم.
با تشکر از همراهان عزیز.


نظرات کاربران

نظر شما پس از بررسی پشتیبانی نمایش داده می شود.

مطالب و آموزش مرتبط