قوانین و مقررات سیف ماینینگ

ثبت نام به معنی قبول تمامی قوانین و مقررات می باشد.

سیف ماینینگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و هیچ گونه تبادل ارزی اعم از خرید و فروش دلار یا سایر ارزهای کاغذی، در این بستر صورت نمی گیرد.

ثبت نام

هر کاربر موظف است از شماره تلفن همراه خود و شماره همراه ثابت منزل خود احراز هویت را انجام دهد ، در صورت تخلف بدون اخطار قبلی حساب کاربری شخص مسدود خواهد شد و عواقب و مسئولیت آن با کاربر خواهد بود.

شرایط سنی

به دلایل سنی ، امکان ارائه خدمات به افراد زیر 18 سال معذوریم و در صورت تخلف حساب کاربری شخص مورد نظر مسدود خواهد شد و مواقب و مسئولیت آن با کاربر خواهد بود.

پرداخت

پرداخت و خرید اقلام و ابزارها با استفاده از رمزارزها و درگاه بانکی ارائه می شود ، پرداخت به صورت درگاه بانکی فقط با استفاده از صاحب حساب شخص ثبت نام کننده مجاز است و در صورت مشاهده حساب کاربری مسدود و اطلاعات هویتی به پلیس فتا گزارش خواهد شد.

تعهدنامه فعالیت

کاربران سایت می‌ پذیرند که کلیه‌ ی فعالیت‌ های آن‌ ها در سیف ماینینگ در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی بوده و هیچ گونه فعالیتی خارج از این چارچوب انجام نخواهند داد.

کاربران سیف ماینینگ تعهد می دهند که از خدمات سایت سیف ماینینگ تنها برای خود استفاده نموده و مسئولیت استفاده از خدمات سیف ماینینگ برای فرد غیر که فرآیند احراز هویت را طی نکرده باشد به عهده کاربر خواهد بود. شماره حساب اعلام شده به سایت و همچنین آدرس کیف پول ها جهت برداشت رمزارز نیز می بایست متعلق به کاربر بوده و کاربران مجاز به دادن آدرس کیف پول متعلق به اشخاص دیگر نیستند.

کاربران سیف ماینینگ اذغان می‌دارند که از ریسک‌های مربوط به سرمایه‌گذاری در رمزارزها مطلع بوده و با علم به این موضوع اقدام به سرمایه‌گذاری و تبادل می‌نمایند.

فسخ و مسدوسازی

سیف ماینینگ ابزار و سامانه ای برای معامله و خرید و فروش دستگاه های ماینینگ و ابزارهای مرتبط می باشد ، هرگونه سو استفاده از دیتا ، امنیت ، کلاه برداری و ... که منجر به ضرر و زیان به دیگر کاربران ، مدیریت یا ضد قوانین جمهوری اسلامی باشد امکان مسدود سازی حساب توسط مدیریت بوده و کاربر حق هیچ گونه ادعا یا شکایت ای را از خود سلب می نماید.

احراز هویت دوره ای

مدیریت برای احراز هویت کاربران به صورت تصادفی کاربران را انتخاب و احراز هویت آنها را چک خواهد کرد و کاربر باید اطلاعات هویتی خود را به مدیریت ارسال نمایند در غیر اینصورت مدیریت میتواند به صورت موقت یا دائم حساب کاربری را مسدود نماید.


سیف ماینینگ به دنبال سامانه ای ایمن و سالم می باشد لطفا در حفظ و رعایت قوانین کوشا باشید.